Bekir Bozdağ'dan Of'a Ziyaret

Of Müftülük Sitesi’nin resmi açılışı için Of’a gelen Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Ak Parti Of İlçe Başkanlığı ve Of Belediye Başkanlığı ile Of esnafını ziyaret etti.

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Of Müftülük Sitesinin açılışı için geldiği Of’ta bir dizi ziyaretler yaparak gündeme dair önemli açıklamalar yaptı.Öğlen saatlerinde Of’a gelen Bozdağ, PTT önünde bürokratlar, partililer ve halk tarafından karşılandı. Trabzon Valisi Recep Kızılcık ile Of’a gelen Bozdağ, Ak Parti Trabzon Milletvekili Safiye Seymenoğlu, Of Kaymakamı Eren Arslan, Of Belediye Başkanı Murat Saral, Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, Belde Belediye Başkanları, Daire Amirleri, Sivil Toplum Temsilcileri, vatandaşlar ve partililer tarafından karşılandı.

Parti Binasına çıkan Bozdağ, partililerle sohbet ederek gündeme dair açıklamalarda bulundu. Açılım ve çözüm sürecine ilişkin gündemi değerlendiren Bozdağ’a Başkan Terzioğlu tarafından Kabe Maketi hediye edildi.

Atatürk Bulvarı’ndan yürüyerek Belediye Binasına geçen Bozdağ ve beraberindekiler, yol güzergahı üzerinde bulunan esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden ve hayırlı işler dileyen Bozdağ, Öğle Namazını Sahil Camii’nde cemaatle kıldı.

Namazın ardından Of Belediye Başkanlığını ziyaret eden Bozdağ, burada da Büyükşehir Belediyesi konusunda açıklamalarda bulundu. Vatandaşların orman arazileri ve tapulu arazileri konularında sıkıntılarını dinleyen Bozdağ, “bu konuda önemli bir ç.alışma yaptık. Ama bu işi Çevre ve Şehircilik Bakanımız Erdoğan Bayraktar yürütüyor. O nedenle bu açıklamayı da ona bırakıyoruz. Bu müjdeyi o verecek” ifadelerini kullandı. Belediye Başkanımız Sayın Murat Saral üzerinde Kuran’ı Kerim işlemeli hediyeyi Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’a takdim etti.

Belediye ziyaretinin ardından Müftülük Sitesi’nin açılışına geçen Bozdağ, burada yaptığı konuşmada Diyanet İşleri Başkanlığının çalışmalarına değindi.

Törende Trabzon Müftüsü Veysel Çakı, Of Belediye Başkanı Murat Saral, Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık ve Ak Parti Trabzon Milletvekili Safiye Seymenoğlu da birer konuşma yaptılar.