Of'ta Masa Tenisi Turnuvası Başlıyor
![Of'ta Masa Tenisi Turnuvası Başlıyor](https://www.of.bel.tr/media/events/odullu-masa-tenisi-turnuvasi2.jpg.750x0_q85_crop_upscale.jpg)
Of Belediyesi heyecanlı karşılaşma için gün sayıyor. 1 Haziran’da Of Kapalı Spor Salonun’da yapılacak “Geleneksel Masa Tenisi Turnuvası” başvuruları başladı.
Yarışma kategorileri; gençlerde 13-35 yaş, Veteranlarda 35-50 yaş olarak 2 grupta belirlendi. Masa tenisi turnuvasına katılmak isteyen uygun profildeki herkes, 31Mayıs Cumartesi gününe kadar başvuru yapabilirler. Turnuvada dereceye giren sporcuların başarıları ise ödüllendirilecek.
Etkinlik Yeri: Of Kapalı Spor Salonu
Etkinlik Zamanı: