Başkan Sarıalioğlu, halk gününe Ofluları davet etti

Başkan Sarıalioğlu, halk gününe Ofluları davet etti

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, 13 Şubat Salı günü saat 09.00-12.00 arası ‘Sizi Dinliyoruz’ buluşmaları çerçevesinde belediye binasında Oflularla bir araya gelecek.

Of Belediyesi tarafından 2017 yılında başlatılan ‘Sizi Dinliyoruz’ buluşmaları 2018 yılında da aralıksız devam ediyor. Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Şubat ayında da vatandaşlar ile belediye binasında bir araya gelecek.

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, 13 Şubat 2018 Salı günü saat 09.00'da düzenlenecek Halk Günü'nde bir kez daha Oflular ile buluşacak. Bugüne kadar yaptıkları her hizmette "önce insan" anlayışını benimsediklerini ifade eden Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, geçen yıl başlattıkları Halk Günü buluşmalarının devam ettiğini kaydetti. Bulundukları her ortamda vatandaşların istek, talep ve sorunlarını dinlediklerini, dertleşme imkanı bulduklarını kaydeden Başkan Sarıalioğlu, "Vatandaşlarımızın fikir ve önerileri bizler için çok önemli. Bu görüşlerin bizlere daha fazla katkı sağlayacağını düşünüyorum" dedi. Buluşmaların artık geleneksel hale geldiğini kaydeden Başkan Sarıalioğlu, "Herkese kapımız sonuna kadar açık" diye konuştu.

TÜM RANDEVULAR VATANDAŞLARA 

Vatandaşlar ile sürekli bir arada olduklarını ancak Halk Günü’nün ayrı bir özelliği olduğunu ifade eden Başkan Sarıalioğlu, "Halk Günü'ne vatandaşımız ’Başkan bizi bekliyor’ diye geliyor ve burada benimle görüşüyor. Halk Günü'nde tüm randevularımızı vatandaşlarımıza ayırıyoruz" diye konuştu.

Sarıalioğlu, “Her hafta hemşerilerimizi belediyemizde ağırlayarak kendilerini dinliyoruz. Taleplerini ve görüşlerini alıyoruz. 13 Şubat 2018 Salı günü belediyemizde hemşerilerimizle bir araya geleceğiz” ifadelerine yer verdi.

‘Sizi dinliyoruz’ buluşmaları 13 Şubat Salı günü saat 09.00-12.00 arasında gerçekleştirilecek. 

baskan-sarialioglu-halk-gunune-oflulari-davet-etti.jpg