Başkan Sarıalioğlu, "Of İrfanlı Mahalle Camii Hızla Yükseliyor"

Başkan Sarıalioğlu, "Of İrfanlı Mahalle Camii Hızla Yükseliyor"

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Of İrfanlı Mahalle Camii projesinin inşaatının hızla yükseldiğini belirtti.

Of İrfanlı Mahalle Camii inşaatını yerinde gezerek incelemelerde bulunan Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, ilçeye kazandırılacak olan camide emeği ve desteği olan herkese teşekkür ederek, ne kadar önemli ve hayırlı bir işe vesile olduklarını vurguladı.

Of Belediyesi ve hayırsever vatandaşların işbirliğinde, Of İrfanlı Mahalle Cami'nin inşaatı büyük bir hızla devam ediyor.

BAŞKAN SARIALİOĞLU, OF İRFANLI MAHALLE CAMİİ PROJESİNİN İNŞAATI DEVAM EDİYOR

Camiinin inşaat alanını gezerek, yetkililerden bilgiler alan Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, “Of İrfanlı Mahalle Camii projesi görüldüğü gibi hızla devam ediyor. Camiinin kaba inşaatı minarelerinin yapılması ile tamamlandı. Betonarme çalışmalarının ardından inşaatta ince çalışmalara geçildi. Şimdi cami dış cephesine mermer döşeniyor. Of İrfanlı Mahalle Camii projesi bittiğinde kente ayrı bir güzellik katacak. Camii inşaatı hakkında şantiye şefleri ve mühendislerden sürekli bilgiler alıyor, çalışmaları yerinde inceliyoruz. Camii inşaatındaki çalışmalar planlama doğrultusunda gidiyor. İnşallah en kısa sürede camimiz tamamlanacak” dedi.