Başkan Sarıalioğlu, Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli ile bir araya geldi

Başkan Sarıalioğlu, Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli ile bir araya geldi

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Of Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli ile bir araya geldi.

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Of Belediyesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıda Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli ile buluştu.

Toplantıya Of Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Celal Kalyoncuoğlu, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Yüksel Yaşar da katıldı.

BAŞKAN SARIALİOĞLU, "SİZLER BELEDİYEMİZİN YÜZ AKISINIZ"

Her türlü hava koşulunda, gece gündüz demeden büyük bir özveri ile çalışan temizlik işleri personeline teşekkür eden Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, “Sizler temizlik işleri personelimiz olarak, her zaman örnek gösterdiğim ve bizlerin yüz akı olan çalışanlarımızsınız. Of’umuzun tertemiz pırıl pırıl olmasını sağlayan fedakar çalışma arkadaşlarımızla bugün burada bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum. Temizlik personeli bizim göz bebeğimizdir, dışarıdaki elimiz ayağımız, gözümüz, kulağımızdır. Vatandaşlarımızın dile getirdiği memnuniyet işimize dört elle sarılmamızı sağlıyor. İşimizi en güzel şekilde en verimli şekilde yaparsak her zaman takdir alırız. En alttan en üst personele kadar ben de sizlerden biriyim, aynı yollardan geçtim. Bu yüzden hep birlikte el ele şehrimizi daha yaşanabilir bir kent haline getireceğiz. Hepinize önce emekleriniz için sonra da burada bizimle birlikte olduğunuz için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Toplantıya katılanlar için brifing hazırlayan Of Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Celal Kalyoncuoğlu konuşmasında yapılan işler hakkında bilgi vererek “Değerli arkadaşlarım hepinizin bildiği gibi Of Belediyesinin hizmet ettiği sınırların yüz ölçümü oldukça büyük, bu kadar büyük bir alanın temizliği elbette kolay olmuyor. Sayın Başkanımız cadde, sokak, park, mesire alanları ve bunun gibi sosyal alanlar yapıp halkımıza hizmet etse dahi, buraların temizliğine dikkat edilmezse itina ile temizlenmezse halkımızın gözünde hiç bir kıymeti kalmaz. Onun için burada sizlere çok büyük görevler düşmektedir. Ben inanıyorum ki sizler görevlerinizi en iyi şekilde yapıyorsunuz. Sizler belediyemizin gözbebeklerisiniz. Hepiniz yapmış olduğunuz görevler icabı çok değerli insanlarsınız. Ben bundan önce olduğu gibi bundan sonrada görevlerinizde daha dikkatli ve daha titiz olacağınıza canı gönülden inanıyorum. Böyle toplantıların Sayın Başkanımızın başkanlığında daha sıklıkla yapılacağını da burada belirtmek isterim. Sayın Başkanımıza sizlerin adına çok teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum” dedi.