Fatih Sultan Mehmet Ortaokuluna Konferans Salonu

Fatih Sultan Mehmet Ortaokuluna Konferans Salonu

Oflu Hayırsever Mahmut Saral’ın oğulları tarafından vefat eden babaları adına Of Merkez İrfanlı Mahallesi’nde eğitim veren Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu’na kazandırdıkları konferans salonu düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Of’ta eğitime yatırımlar hep zirvede

Hayırsever vatandaşların Of’a güzel eserler kazandırdığını ifade eden Kaymakam Fırat; “Of’ta beni en çok mutlu eden hayırsever vatandaşlarımızın kendi ceplerinden yaptığı bu tür güzel eserler. Nüfusuna ve yüz ölçümüne bakarsak bu konuda belki de ilk sıradadır. Saymaya kalksak zamanı yettiremeyiz. Belediye başkanımız, ilçe milli eğitim müdürümüz bu konuda kendilerini vakfetmiş insanlardır. Bugün yine aynı hizmet aşkıyla yapılmış bir işin içindeyiz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Salonun of eğitimine hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum”  ifadelerine yer verdi.

Of marka değerini arttırmaya devam edecektir

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu ise konuşmasında; “Dünya var olduğundan yıkılacağı zamana kadar iyiler ve kötüler mücadele edecekler ve iyiler galip geleceklerdir. İyiden yana olan bizler bugünde iyi bir hayır için burada buluştuk. Rabbim hayıra yardım eden vesile olan herkesten razı olsun. Of çok mesafe kat etti ama yeterli bulmuyoruz. Of marka değerini arttırmaya devam edecektir. Ahirete göç etmiş Mahmut Saral amcama rahmet diliyorum” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından salonun açılış kurdelesi protokol üyeleri ve öğrenciler tarafından kesildi.

Programa Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Garnizon Komutanı Feyzullah Kadir Akım, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, siyasi parti temsilcileri, daire amirleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.