Of Cumhurbaşkanımızın yanında

Of Cumhurbaşkanımızın yanında

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın erken seçim kararı açıklamasının ardından sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulundu.

Başkan Sarıalioğlu, "Sayın Cumhurbaşkanımız 24 Haziran’da demokrasinin namusu olan sandığı işaret etti. Biz hazırız. Of hazır. Of bu kutlu yürüyüşte Cumhurbaşkanımızın yanında" dedi.

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın erken seçim açıklamasının sonrasında sosyal medya hesabından paylaşım yaparak Of’un Cumhurbaşkanının yanında olacağı mesajını verdi.

Başkan Sarıalioğlu, Milletimizle bir arada olacağız

Başkan Sarıalioğlu, "Of bu kutlu yürüyüşte Cumhurbaşkanımızın yanında. Sayın Cumhurbaşkanımız 24 Haziran’da demokrasinin namusu olan sandığı işaret etti. Biz hazırız. Of hazır. Of bu kutlu yürüyüşte Cumhurbaşkanımızın yanında. İnşallah bu süreci milletimizle birlikte en verimli şekilde yürüteceğiz. Milletimizle bir arada, kardeşlik bağlarımızı güçlendirerek, dayanışma içerisinde seçimlere hazırlanacağız. 24 Haziran ülkemiz, şehrimiz, hepimiz için hayırlı olsun" diye konuştu.