Vali Ustaoğlu, Of'ta yapımı devam eden projeleri inceledi

Vali Ustaoğlu, Of'ta yapımı devam eden projeleri inceledi

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Of’u ziyaret ederek Of’ta yapımı devam eden projeler hakkında Kaymakam Fırat ve Başkan Sarıalioğlu’ndan bilgiler aldı.

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Of’u ziyaret ederek Of’ta yapımı devam eden projeleri yerinde inceleyerek projeler hakkında Kaymakam Fırat ve Başkan Sarıalioğlu’ndan bilgiler aldı.

İlk olarak yapımı devam eden 184 yataklı Of Devlet Hastanesi inşaatına giderek, burada incelemelerde bulunan Vali Ustaoğlu, çalışmalar hakkında Of Devlet Hastanesi Başhekimi Şaban Uysal’dan bilgi aldı.

Daha sonra Vali Ustaoğlu, Trabzon Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı tarafından hazırlanan, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü koordinatörlüğünde yürütülen Solaklı Deresi Peyzaj Projesinin çalışmalarını yerinde inceledi.

Of Kaymakamı Eyüp Fırat ve Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu çalışmalar hakkında Vali Ustaoğlu’na bilgi verdi.

İncelemeler kapsamında Of İlçe Jandarma Komutanlığı hizmet binası, müştemilatının yapılacağı araziyi, restorasyon çalışmaları Trabzon Valiliği tarafından yürütülen tarihi Çakıroğlu, İsmail Ağa Konakları ile yapımı büyük ölçüde tamamlanan 3 bin 500 kişilik Of Stadyumu’nu ziyaret eden Vali Ustaoğlu, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Son olarak Of Kapalı Spor Salonunu ve Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzunu gezen Vali İsmail Ustaoğlu, burada öğrencilerle sohbet etti.