Başkan Sarıalioğlu'ndan öğrencilere eğitim yardımı

Başkan Sarıalioğlu'ndan öğrencilere eğitim yardımı

Of Belediye Başkanı Sarıalioğlu'ndan muhtaç öğrencilere çanta yardımı.

Of Belediye Başkanı Sarıalioğlu'ndan muhtaç öğrencilere çanta yardımı.

2019-2020 eğitim öğretim yılın başlamasıyla Of'ta eğitim öğretimle ilgili çalışmalar her alanda artarak devam ediyor. Bu kapsamda Of'ta muhtaç öğrenciler için  Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu hayırsever işadamlarına öncülük ederek  6 yüz adet okul çantası tedarik etti. Muhtaç öğrencilere yönelik olarak hayırsever bir iş adamından tedarik edilen okul çantaları için Of Belediye Başkanlığı toplantı salonunda  bir dağıtım  töreni düzenlendi.  Törene; Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Şube Müdürü Süleyman Bedir ve okul müdürleri katıldı.

Törende kısa bir teşekkür konuşması yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu konuşmasında, "Sayın Belediye Başkanımıza eğitimde her zaman yanımızda olduğu için teşekkür ediyorum. Biz burada veren el ile alan eli buluşturuyoruz. Adeta köprü vaziyeti  işlevi görüyoruz. Okul Müdürlerimizin sınıflarda yapmış olduğu tespitlerle muhtaç olan öğrencilerimize çantaları ulaştıracağız. Rabbim yapılmış olan hayırlarınızı kabul etsin. Tekrar teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum" diyerek duygularını ifade etti.

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu da yapmış olduğu konuşmada, "Hep söylediğimiz gibi eğitim birinci önceliğimizdir. Siz değerli öğretmenlerimiz baş tacımızsınız. Sizler çocuklarımızın öğretmeni, geleceğimizin mimarlarısınız. Onun için sizler için neler yapsak azdır. İnşallah bu dönemde  de okullarımız için güzel işler yapacağız. Ben de sizlerin huzurunda hayırseverimize teşekkür ediyorum. Allah yardımlarını kabul etsin. Sizlere de yeni eğitim, öğretim yılında başarılar diliyorum" dedi.

Konuşmaların ardından öğrencilere verilmek üzere hazırlanan çantalar listeler dahilinde öğrencilere verilmek üzere okul müdürlerine teslim edildi.