Of 28 Şubat İlkokulu'nda Cumhuriyet resim sergisi

Of 28 Şubat İlkokulu'nda Cumhuriyet resim sergisi

Cumhuriyetin ilanının 96. Yılı kutlamaları kapsamında 28 Şubat İlkokulunda açılan “Cumhuriyet, Atatürk, Bayrak” konulu resim sergisi davetliler tarafından beğeniyle izlendi.

Cumhuriyetin ilanının 96. Yılı kutlamaları kapsamında Of 28 Şubat İlkokulu'nda açılan “Cumhuriyet, Atatürk, Bayrak” konulu resim sergisi davetliler tarafından beğeniyle izlendi.

Cumhuriyetin ilanının 96. Yılı kutlamaları kapsamında Of 28 Şubat İlkokulu'nda “Cumhuriyet, Atatürk, Bayrak” konulu resim sergisi düzenlendi.

2/B Sınıfı Öğretmeni Esen Boz, 2/D Sınıf Öğretmeni Hâle Çetin Demir ve 2/E Sınıf Öğretmeni Hatice Altun’un öncülük ettiği resim sergisinde öğrencilerin de eserleri sergilendi.

Okulun salonunda düzenlenen serginin açılış kurdelesini Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Cumhuriyet Başsavcısı Yavuz Cengiz, Of Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Çapoğlu ve Şevki Saral ile İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu birlikte kestiler.

Ziyaretçiler sergiyi ilgiyle ve beğeniyle gezdiler. Of Kaymakamı Eyüp Fırat sergi ile ilgili olarak, “Cumhuriyetimizin 96. Yılında böyle anlamlı ve güzel bir resim sergisi düzenledikleri için emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Bundan sonraki çalışmalarında da başarılar diliyorum. Bu vesileyle de tüm halkımızın Cumhuriyet Bayramını kutluyorum.” diyerek duygularını ifade etti.

Resim sergisine katılanlara teşekkür eden 28 Şubat İlkokul Müdürü Abdullah Hacıömeroğlu Kaymakam Fırat ve açılışa katılanlara Öğretmenler odasında ikramda bulundu.

Serginin açılışına Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Cumhuriyet Başsavcısı Yavuz Cengiz, Of Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Çapoğlu ve Şevki Saral, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, İlçe Jandarma Komutanı  Teğmen Tanju Tanrıverdi, okul müdürleri, daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, Belediye Meclis Üyeleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri öğretmen, öğrenci ve veliler katıldı.