Başkan Sarıalioğlu: "Daha Güzel Bir Of İçin Aşkla Çalışacağız"

Başkan Sarıalioğlu: "Daha Güzel Bir Of İçin Aşkla Çalışacağız"

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Of’ta yapımı devam eden bazı projeleri yerinde inceledi. Projelerini bir bir hayata geçirdiklerini belirten Başkan Sarıalioğlu, “Of’umuza güzel projeler kazandırmak için gece gündüz demeden çalışıyoruz” dedi.

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Of’ta devam eden projeleri yerinde inceledi.

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Of’ta yapımı devam eden bazı projeleri yerinde inceledi. Projelerini bir bir hayata geçirdiklerini belirten Başkan Sarıalioğlu,“Of’umuza güzel projeler kazandırmak için gece gündüz demeden çalışıyoruz” dedi.

OF’TA DEVAM EDEN PROJELERDE SON DURUM

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, çalışmalar hakkında yaptığı açıklamada, “Bir şehri güzelleştirmenin yolu; hiç kuşkusuz, planlı kent estetiği projelerinden geçiyor. Çok şükür, belirli bir plan ve program çerçevesinde, bugünden yarını inşa ve imar etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Of’umuzun ileriye dönük gelişmesi için bizler yeni projelerle vatandaşlarımıza hizmet etmeye çalışıyoruz. Of’umuza kazandırdığımız, yapımı tüm hızıyla devam eden Solaklı Vadisi Taşkın Kontrol ve Rekreasyon Alanı 1. Etap Projesi inşaatını, Sanayi Caddesi ve Hacı Mehmet Bahattin Ulusoy Caddesi Kentsel Yenileme Projesi çalışmalarını inceleyerek istişarelerde bulunma fırsatı bulduk.

Of’umuzun çehresini değiştirecek olan Sanayi Caddesi ve Hacı Mehmet Bahattin Ulusoy Caddesi Kentsel Yenileme Projesi kapsamında tabela standartları ve yöresel mimariye uygun dış cephe çözümleri ile uygulayarak Of’umuz daha modern ve daha estetik bir şehir görünümüne kavuşturacağız. Maşallah. Çalışmalarımız hızlı bir şekilde ilerliyor. İçimizi ferahlatan, ufkumuzu açan, huzurumuzu artıran, yaşama aşkımızı, şevkimizi, heyecanımızı çoğaltan bir çevre inşa etmek için durmak yok. Daha güzel bir Of için aşkla çalışacağız” şeklinde konuştu.

Başkan Sarıalioğlu, incelemelere ilişkin yaptığı açıklamada, “Kurulduğumuz günden bu yana halkımızın güzel bir şehirde mutlu bir şekilde yaşaması için çalışıyoruz. Of Belediyesi olarak birbirinden güzel projelerimizi hayata geçirmek için mesai mevhumu gözetmeksizin çalışıyoruz. Devam eden projelerimizi yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgi aldım. İncelemeler sonrası vatandaşlarımızla bir araya gelerek taleplerini dinledim. Of Belediyesi olarak vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm üretmek amacıyla çalışmalarımız süreceğiz. Devam eden projeleri bir an önce tamamlayarak hemşehrilerimizin kullanımına sunmak istiyoruz. Söz verdiğimiz işleri en kısa sürede yapmak için tüm ekibimizle aralıksız çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Gün boyu süren incelemeler sırasında kendisiyle görüşmek isteyen vatandaşların sorunlarını dinleyip not alan Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, çocukların da ilgi odağı oldu. Bu sırada çevre esnafla da görüşmeyi ihmal etmeyen Başkan Sarıalioğlu, hayırlı işler temennisinde bulundu.