Of Belediyesi Mart ayı Meclis Toplantısı gerçekleşti

Of Belediyesi Mart ayı Meclis Toplantısı gerçekleşti

Of Belediyesi Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu Başkanlığında Belediye Meclis Toplantı Salonunda gerçekleşti.

Of Belediyesi Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu Başkanlığında Belediye Meclis Toplantı Salonunda gerçekleşti.

Of Belediyesi Mart Ayı Meclis Toplantısında 5 gündem maddesini görüşerek, karara bağladı.

Bir önceki meclis toplantısına ait tutanağın okunması ile başlayan meclis toplantısı devamında gündem dışı konuşmalar ve gündem maddelerinin karara bağlanması ile son buldu.

Of Belediyesinde Mart Ayı Meclis Toplantısı Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu yönetiminde yapıldı. Başkan Sarıalioğlu, Suriye’nin İdlib şehrinde Türk askerlerine yönelik yapılan saldırıya değinerek,“Of Belediye Meclisi Mart Ayı Toplantısı 1. Oturumunu değerli Meclis Üyesi arkadaşlarımız ve birim müdürlerimizin katılımları ile gerçekleştirdik. Meclisimizde ortak bir bildiri yayınlayarak Bahar Kalkanı Operasyonumuza yürekten destek verdik. Gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar ve ileriye dönük planladığımız projelerimiz hususunda istişarelerde bulunduk. Çalışmalarımızın Of’umuza ve hemşehrilerimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Of’umuz için hep birlikte çalışmaya ve üretmeye devam” dedi.

Konuşmasına İdlib’te şehit olan askerlere rahmet dileyerek değinen Başkan Sarıalioğlu, “Geçtiğimiz hafta İdlib’ten aldığımız haber sonrasında yüreğimiz yandı. Öncelikle şehit olan kahraman askerlerimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum. Aziz milletimizin başı sağ olsun. Rabbim silahlı kuvvetlerimize güç, kuvvet versin. Bahar Kalkanı operasyonunda da Allah şanlı ordumuzu muvaffak ve muzaffer eylesin. Şehitlerimizin kanı elbette yerde kalmayacak, Tek amaçları mazluma ve mağdura yardım olan askerlerimize yönelik saldırının bedelini en ağır şekilde ödeyecekler” ifadelerine yer verdi.

Konuşmaların ardından meclis maddelerine geçilirken oy birliği ile alınan karar sonucunda Başkan Sarıalioğlu’nun konuşmasının ardından toplantı meclise havale edilen evrakların görüşülmesi ile sona erdi.