Başkan Sarıalioğlu’nun Koronavirüs testi pozitif çıktı!

Başkan Sarıalioğlu’nun Koronavirüs testi pozitif çıktı!

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu’nun bugün yapılan Koronavirüs (COVİD-19) testi POZİTİF çıktı.

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu’nun bugün yapılan Koronavirüs (COVİD-19) testi POZİTİF çıktı.

Son birkaç gün yoğun programı nedeniyle kendini halsiz hisseden Başkan Sarıalioğlu, Of Devlet Hastanesi’ne giderek Kovid 19 testi yaptırdı. Akşam saatlerinde gelen test sonuçları pozitif çıktı.

Of Belediye Başkanlığından kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla bir açıklama yayınlandı.

Of Belediyesi’ndan yapılan yazılı açıklamada, Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu’nun kovid-19 tespitin pozitif çıktığı açıklandı.

Of Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Of Belediye Başkanımız Sayın Salim Salih SARIALİOĞLU’nun bugün (25 Temmuz 2020 Cumartesi) yapılan COVİD-19 testi POZİTİF çıkmıştır. Son birkaç gün (20-24 Temmuz tarihleri arasında) içerinde Belediye Başkanımızla yakın temas kuran vatandaşlarımızın kendilerine birkaç gün boyunca dikkat etmeleri, yakın çevreleriyle ve aileleriyle temas kurmamaları, ateş, halsizlik ve öksürük gibi şikayetleri durumunda en yakın sağlık birimine müracaat ederek KOVİD-19 testi yaptırmaları önemle rica olunur. Yüksek ateş, halsizlik ve öksürük gibi şikayetleri bulunmayan vatandaşlarımızın KOVİD-19 Testi için sağlık birimlerini gereksiz yere meşgul etmemeleri önemle rica olunur. Belediye Başkanımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an evvel sağlığına kavuşmasını rabbimizden diliyor ve dualarınızı bekliyoruz.” ifadelerine yer verildi.