Oflu öğrencilerin Trabzonspor forma sevinci

Oflu öğrencilerin Trabzonspor forma sevinci

Of Şehit Ahmet Türkkan Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri kendilerine hediye edilen Trabzonspor formaları ile büyük mutluluk yaşadılar.

Of Şehit Ahmet Türkkan Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri kendilerine hediye edilen Trabzonspor formaları ile büyük mutluluk yaşadılar.

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Trabzonspor'un Yönetim Kurulu Üyeleri Zafer Göktaş, Faruk Hacıhaliloğlu'nun destekleri ile alınan 275 adet forma öğrencilere hediye edilmesi nedeniyle okul bahçesinde program düzenlendi.

Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu  programda yaptığı konuşmada; "Eğitim öğretimde ikinci döneme başladığımız bu günlerde  Trabzonspor formalarını alan öğrencilerimiz için ayrı bir motivasyon olacağını düşünüyorum. Eğitimde her zaman bizlerin yanında yer alan Sayın Kaymakamımıza ve Sayın Belediye Başkanımıza bu vesile ile bir kez daha teşekkür ediyorum. Şampiyonluk yolunda  Trabzonspor'umuza başarılar diliyorum. Rabbimden sizlere de zihin açıklığı, kazasız belasız başarılı bir eğitim, öğretim dönemi geçirmenizi temenni ediyorum" dedi.

O SENE BU SENE TRABZONSPOR'MUZA HEP DESTEK TAM DESTEK

Of Şehit Ahmet Türkkan Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencilerimize Trabzonspor forması dağıtım töreninde bir araya gelerek gençlerimize zihin açıklığı diledik. Bu organizasyonda forma desteğinde bulunan Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi, çok kıymetli hemşehrilerimiz Zafer Göktaş ve Faruk Hacıhaliloğlu'na çok teşekkür ediyor, şampiyonluk yolunda Trabzonspor'umuza başarılar diliyorum.

2021-2022 eğitim ve öğretim yılının 2. Dönemi tüm öğretmen ve öğrencilerimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum.

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu da programdaki konuşmasında; "Sevgili gençler, eğitim-öğretim yılının 2. dönemine yeni başladınız. Bu dönemin sizlere ve öğretmenlerinize hayırlı olmasını diliyorum. Okulunuzun kıymetini bilin. Ben de sizin gibi bu okuldan mezun oldum. Bu okul bizden önce de, bizim zamanımızda da, bizden sonra da çok başarılı öğrenciler yetiştirdi. Okulumuzla her zaman iftihar ettik. Sizlere yeni heyecan ve motivasyon katması için böyle bir organizasyon yapmak istedik. Bizlere destek veren Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyeleri değerli hemşehrilerimiz  Zafer Göktaş ve  Faruk Hacıhaliloğlu'na teşekkür ederim. Bu sene o sene inşallah diyorum. Trabzonspor'umuza başarılar diliyorum. Sizleri seviyor, gözlerinizden öpüyor, başarılar diliyorum. Allaha emanet olun" sözleri ile duygularını ifade etti.

Of Kaymakamı Hayrettin Çiçek ise öğrencilere hitaben; "Sevgili öğrenciler, eğitim ve öğretim yılınızın 2.yarıyılı  hayırlı olsun. Hepinize başarılar diliyorum. Spor çok önemli bir gerçekliğimizdir. Trabzonspor da ilimizin ve ülkemizin önemli bir değeridir. Bu tür etkinlikler eğitim hayatınıza olumlu etki yapmasını diliyorum. Bu sene Trabzonspor'un başarısı zaten ortada. Ben de inşallah "o sene bu sene" diyerek Trabzonspor'umuza başarılar diliyorum. Organizasyonda emeği geçen başta Belediye Başkanımız olmak üzere İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ve personeline teşekkür ediyorum. Bütün eğitim camiamıza Rabbimden kazasız, belasız, başarılı bir dönem geçirmesini diliyorum" diye konuştu.

Konuşmaların ardından Of Kaymakamı Hayrettin Çiçek, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Belediye Meclis Üyesi Ömer Çakıroğlu, okul idarecileri, öğretmenler öğrencilerle toplu fotoğraf çekildi. Program sonunda öğrenciler hep bir ağızdan "Bordo, Mavi, Şampiyon Trabzon" sloganı attılar.