Başkan Sarıalioğlu: "Sağlık çalışanlarımıza minnettarız"

Başkan Sarıalioğlu: "Sağlık çalışanlarımıza minnettarız"

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı'nı tebrik ederek, "Hekiminden hemşiresine, teknisyeninden hasta bakıcısına görevini özveri ile yapan tüm sağlık çalışanlarımıza minnettarız" dedi.

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Sarıalioğlu mesajında şu ifadelere yer verdi:

"İnsan odaklı bir görev üstlenen Doktorlarımız ve sağlık çalışanları, insanları hayata döndürerek bu kutsal ve onurlu mesleği özveriyle yerine getirmektedirler. Tüm sağlık çalışanlarımız, insan hayatının önemini kendisine ilke edinmiş, gösterdikleri fedakarlıklarla en yüksek standartlarda hizmet sunma çabası içerisinde olmuşlardır.

Hekiminden hemşiresine, teknisyeninden hasta bakıcısına görevini özveri ile yapan tüm sağlık çalışanlarımıza minnettarız. Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını ile mücadelede sağlık çalışanlarımızın görevlerinin ne kadar kutsal ve zor olduğunu çok net bir şekilde bir kez daha görmüş olduk. Hem sağlık çalışanlarımızın yükünü hafifletmek hem de normal hayata bir an önce dönmek için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Kıymetli hemşehrilerimizle birlikte daha dikkatli olup el ele vererek en kısa zamanda normal yaşantımıza kavuşacağımızı umut ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle görevi başında şehit düşen ve ebediyete intikal eden sağlık çalışanlarımızı rahmetle anıyor, hizmet vermeye devam eden tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramlarını tebrik ediyorum."