Pınaraltı mahallesi iftarına yoğun katılım

Pınaraltı mahallesi iftarına yoğun katılım

AK Parti İlçe teşkilatı tarafından sürdürülen Ramazan etkinlikleri kapsamında Pınaraltı Mahallesi sakinleri aynı iftar sofrasında buluştu.

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte iftar programlarına devam eden AK Parti Of İlçe Teşkilatı, ilçede her gün farklı noktalarda iftar yemeği vererek mahalle sakinlerini de aynı sofrada buluşturuyor. 

İftar programına Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Ak Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, Ak Parti meclis üyeleri ve Ak Parti İlçe Yönetimi ve mahalle sakinleri katıldı. İftar yemeği arkasından tatlı ve çay faslına geçildi.  

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu mahalle sakinlerine hitaben yaptığı konuşmada,"Katılımınızdan dolayı hepinize çok teşekkür ederim. Ramazan, birlik olma ruhudur. İstedik ki hep birlikte iftarımızı edelim. Seçim öncesi sosyal ve kültürel belediyeciliğe çok önem vereceğiz diye söylemiştim. İşte Ramazan ayının ruhuna yakışan bir şekilde hepimiz aynı iftar sofrasındayız. Bizleri yalnız bırakmadığınız için Cenab-ı Allah hepinizden razı olsun." dedi. 

Başkan Sarıalioğlu'na hazırlanan iftar programlarına katılımlarından dolayı teşekkür eden AK Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu ise konuşmasında Cumhurbaşkanlığı seçimlerine değinerek "gece gündüz yorulmadan vatanına milletine hizmet için çalışan, sadece Türkiye'de değil dünyanın herhangi yerinde bir mazlumun başı ağrısa bile ona çare olmaya çalışan, milletine âşık bir Cumhurbaşkanı seçmek istiyorsanız tüm bu vasıflara sahip olan Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'a oy vereceğinize inanıyoruz." dedi.