Başkan Sarıalioğlu'ndan Kurban Bayramı mesajı

Başkan Sarıalioğlu'ndan Kurban Bayramı mesajı

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Kurban Bayramı'nda yardımlaşma ve paylaşma duygularının yoğun olarak yaşandığını ifade eden Başkan Sarıalioğlu, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Asırlardır bizi birbirimize bağlayan manevi değerlerimizden olan paylaşma ve yardımlaşmanın daha yoğun olarak yaşandığı bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Bayramlar sevinçlerimizi, mutluluklarımızı paylaştıkça bayram olur. Bu bayram da; sevdiklerimize kavuşacak, onlarla kucaklaşacak; sevgimizi, ekmeğimizi ve soframızı hep birlikte paylaşacağız.

Bizler de Of Belediyesi olarak vatandaşlarımızın bayramlarını en iyi şekilde geçirmeleri için gerekli tüm tedbirleri almış bulunmaktayız. Görevli ekiplerimiz bayram süresince siz vatandaşlarımızın hizmetinde olacaktır.

Öte yandan Kurban Bayramı ziyaretleri ve tatil amacıyla yollara çıkan tüm vatandaşlarımızdan başta emniyet kemeri kullanımı olmak üzere tüm trafik kurallarımıza titizlikte riayet etmelerini istiyorum.

Bu duygularla, Oflu hemşehrilerimizin ve tüm İslam âleminin Kurban Bayramı'nı gönülden tebrik ediyor, bayramın sağlık, huzur ve mutluluğa vesile olması temennisiyle selam ve saygılarımı sunuyorum."