Of'ta 100. yıl bisiklet turuna yoğun ilgi

Of'ta 100. yıl bisiklet turuna yoğun ilgi

Cumhuriyet'in kuruluşunun 100. yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen bisiklet şöleni, gencinden orta yaş grubuna yaklaşık 200 kişinin katılımıyla yapıldı.

Cumhuriyet'in kuruluşunun 100. yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen bisiklet şöleni, gencinden orta yaş grubuna yaklaşık 200 kişinin katılımıyla yapıldı.

Of Kaymakamlığı ile Of Belediye Başkanlığı tarafından ortaklaşa düzenlenen ve Of İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen bisiklet şöleni 7’den 70’e her yaş grubunun katılımıyla yapıldı.

Of TOKİ Konutları önünden başlayan şölen, Of Kaymakamlığı önünde sona erdi. Of Kaymakamı Yiğit Yaşar Demirer, Of İlçe Jandarma Komutanı Burak Çelik, Of İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Özcan Demirel'in katıldığı şölene her yaş grubundan 200 bisikletli vatandaş katıldı.

Şölene katılanlar için sürpriz hediyeler çekilen kura ile verildi. Badminton raketi için şanslı numaraları çeken Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu raketleri kazananlara takdim etti. Şölene pedal sallayan beş kişi için Of İlçe Jandarma Komutanı Burak Çelik kura çekerek hediyeleri olan Ofspor formalarını takdim etti. Trabzonspor formları için çekilişi ve hediye takdimini AK Parti Of İlçe Başkanı Ahmet Çapoğlu yaptı. Şölenin büyük ödülü olan 3 adet bisiklet için Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu ve Of Kaymakamı Yiğit Yaşar Demirer çekilişi yaparak bisikletleri takdim ettiler. Şölene katılan tüm katılımcılara Ofspor atkısı ve şapkası hediye edildi.

Başkan Sarıalioğlu ve Kaymakam Demirer katılanlara teşekkür ederek emeği geçenleri tebrik ettiler.

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu yaptığı konuşmada, "Türkiye Yüzyılı gençlerimizin yüz yılı olacak. Cumhuriyetimiz’in 100’üncü Yılı kapsamında Kaymakamlığımız ve Belediyemizin organizesinde düzenlenen 100. Yıl Cumhuriyet Bisiklet Turu'nda Kaymakamımız Yiğit Yaşar Demirer ve gençlerimizle Türkiye Yüzyılı'na pedal çevirdik. Bisikletsever Oflulara, sporcularımız ve vatandaşlarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ederiz" dedi.

Of İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Özcan Demirel de katılımı ve destekleri nedeniyle Başkan Sarıalioğlu, Kaymakam Demirer tüm katılımcılara teşekkür etti.