Of Belediyesi 2024 yılı ilk meclis toplantısı yapıldı

Of Belediyesi 2024 yılı ilk meclis toplantısı yapıldı

Of Belediyesi 2024 Yılı Ocak Ayı Meclis Toplantısı, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu başkanlığında, Belediye Meclis Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi.

Of Belediyesi 2024 Yılı Ocak Ayı Meclis Toplantısı, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu başkanlığında, Belediye Meclis Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi.

Başkan Sarıalioğlu, Ocak Ayı Meclis Toplantısı'nda alınan kararların Of için hayırlı olması temennisinde bulundu. 19 gündem maddesinin görüşüldüğü mecliste Başkan Sarıalioğlu gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Başkan Sarıalioğlu, "Devam eden projelerimizi yakından takip ediyoruz"

2024 yılı ilk meclis toplantısının hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunan Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, "2024 yılı meclis üyelerimiz, belediyemiz ve vatandaşlarımız için güzel bir yıl olur inşallah. Önümüzdeki dönemde inşallah güzel çalışmalara imza atacağız. Devam eden projelerimiz var. Kısa sürede bu projeleri tamamlamak için elimizden gelen gayreti göstermemiz lazım. Geçtiğimiz dönemde Of'umuza güzel projeler kazandırdık. Bunun için tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Aynı gayreti bundan sonra da göstereceğimizden şüphem yok. İlçemizde, yapımı devam eden kentsel dönüşüm, afet konutlarındaki inşa süreci hızlı bir şekilde devam ediyor. Şehrimizde yükselen yöresel mimariye uygun yapılarımızın tüm süreçlerini yakından takip ediyoruz. Kentsel dönüşüm adına önemli projelere imza atıyoruz. Kent çarşısı projesinde, inşa sürecinin büyük bir kısmı tamamladı. En yakın zamanda vatandaşımızın hizmetine açıp, bir projeyi daha bitirmiş olacağız. İlçemiz adına yapımı devam eden tüm projelerin takibinde olup, vatandaşlarımızın faydalanabileceği, diğer projelerimizinde icrası noktasında tüm gayretlerimizi göstereceğiz. Bu süreçte bize desteği esirgemeyen meclis üyesi arkadaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum" dedi.

Of Belediyesi 2024 Ocak Ayı Meclis toplantısında, gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı, komisyon kararlarına ait dosyalar meclise sunuldu. Değerlendirilmesi gereken gündem maddeleri ise görüşülmek üzere komisyonlarına havale edilmesinin ardından toplantı son buldu.