Başkan Sarıalioğlu İftar Sofrasında Din Görevlileriyle Buluştu

Başkan Sarıalioğlu İftar Sofrasında Din Görevlileriyle Buluştu

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Of'ta görev yapan din görevlileriyle iftar sofrasında buluştu.

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Of'ta görev yapan din görevlileriyle iftar sofrasında buluştu.

Of Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı AK Parti Of Belediye Başkan Adayı Salim Salih Sarıalioğlu, Of'taki görevlileri ve aileleriyle iftar sofrasında bir araya geldi.

Of Sahil Hasbahçe Tesisleri'nde oldukça yoğun bir katılımla gerçekleşen iftar programına Başkan Sarıalioğlu, AK Parti Of İlçe Başkanı Ahmet Çapoğlu, Of İlçe Müftüsü Özcan Yılmaz, Of Belediyesi Meclis Üyeleri, Cumhur İttifakı Of Belediye Meclis Üyesi Adayları, müftülük personeli, vaizler, vaizeler, müezzinler, Kur-an kursu hocaları, emekliye ayrılan din görevlileri ve aileleri ile bir araya geldi.

Programa gelen din görevlilerini ve ailelerini kapıda karşılayan Başkan Sarıalioğlu, iftar programına katılım sağlayanlara teşekkür etti. Din görevlileri bir arada olmaktan duyduğu mutluluğu da dile getiren Başkan Salim Salih Sarıalioğlu, "On bir ayın sultanı mübarek Ramazan ayının 6. gününün bu güzel akşamında bir aradayız. Ramazan ayı yüksek manevi duygular içerisinde Allah'a sığındığımız ve ibadet ettiğimiz; bin aydan daha hayırlı bir aydır. Mübarek Ramazan ayı toplumsal bağlarımızı güçlendirmektedir. Halkımızı en iyi şekilde bilgilendiren din görevlilerimiz, halkımızın birlik ve beraberliğinin güçlendirilmesine katkı sağlamaktadır. Ramazan ayı vesilesiyle sizlerle bir araya gelmek istedik. Birlik ve beraberliğimizin güçlenmesi, görev ve sorumluluklarımız çerçevesinde vatandaşlarımıza daha iyi hizmet vermemize zemin hazırlayacaktır. İftar programımıza katılımınızdan dolayı en içten duygularımla teşekkür ediyor, mübarek Ramazan ayının tüm İslam âlemine sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum" dedi.

İftar programının düzenlenmesinden dolayı memnuniyet duyan Of İlçe Müftüsü Özcan Yılmaz ise, Başkan Sarıalioğlu ve ekibine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.