Of'ta 'Cuma Buluşmaları' Aralıksız Sürüyor

Of'ta 'Cuma Buluşmaları' Aralıksız Sürüyor

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, her hafta bir mahallede gerçekleştirdiği Cuma buluşmalarını sürdürüyor.

Of Kaymakamlığı tarafından başlatılan ve halkın sorunlarının yerinde tespit edilmesini amaçlayan 'Cuma Buluşmaları' programına Of Belediyesi de dahil edilerek yapılan çalışmalar çerçevesinde mahallelerde yaşayan vatandaşlarla bir araya geliniyor. 

Cuma günleri gerçekleştirilen buluşmalar kapsamında Of Kaymakamı Eren Arslan ve Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, vatandaşların sorunlarını yerinde tespit ederek, yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında vatandaşlar ile görüş alışverişinde bulunuyorlar. 

Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, bu hafta Fındıkoba Mahallesi'nde mahalle sakinleriyle beraber Cuma namazının ardından bir araya gelerek sorunlarını ve sıkıntılarını dinledi. Göreve geldikleri günden bu yana Cuma buluşmalarını mümkün olduğu ölçüde sürdürdüklerini belirten Sarıalioğlu, katılımcı belediyeciliği önemsediklerine dikkat çekerek, "Her hafta farklı camilere giderek farklı mahallelerde vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Yoğun çalışma temposu nedeniyle sıkça bir araya gelemiyoruz. Ancak biz de Cuma günleri farklı mahallelerdeki camilere giderek hem namazımızı kılıyor, hem de buradaki mahalle sakinleriyle bir araya gelerek mahallelerimizin sorun ve sıkıntılarını yerinde görmüş ve anında olaya müdahale etmiş oluyoruz" dedi.

Fındıkoba mahallesine gerçekleştirilen ziyaretlere; Of Kaymakamı Eren Arslan, Garnizon Komutanı Neşet Daler, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Of Müftüsü Recep Onat ve Fındıkoba Mahalle Muhtarı Ahmet Temel Bulut katıldı.