Başkan Sarıalioğlu'na teşekkür plaketi

Başkan Sarıalioğlu'na teşekkür plaketi

Of Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ve Of Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Sedat Gül, okulun eksiklerinin giderilmesi konusunda yardımda bulunan Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu'na teşekkür plaketi takdim etti.

Of Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ve Of Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Sedat Gül, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu'na teşekkür ziyaretinde bulundu. Okul yönetimi, okuldaki eksiklerin giderilmesinde kendilerine gösterilen yardımlardan dolayı Başkan Sarıalioğlu'na teşekkür plaketi takdim etti. 

Okuldaki sıkıntıların Of Belediyesi tarafından yapılan çalışmalarla giderildiğini ifade eden Kabahasanoğlu ve Gül; "Okulumuzdaki eğitim kalitesi bu sayede daha da artacak. Gençlerimiz daha rahat bir şekilde eğitim ve öğretimlerine devam edecekler. Bu güzel gelişmelerin yaşanmasına yardımcı olan belediye başkanımızı makamında ziyaret ederek, bu hizmetlerinin karşılığında maddi açıdan önemi olmayan ancak manevi açıdan önemli olduğuna inandığımız plaketi kendisine takdim etmek istedik." dedi.  

Of Belediyesi olarak ilçe genelindeki tüm eğitim kurumlarına ellerinden gelen yardımı yapmaktan büyük mutluluk duyduklarını dile getiren Başkan Sarıalioğlu; "Biliyoruz ki eğitim ve öğretimin kalitesi ne kadar yükselirse, ilçenin geleceği de bir o kadar yükselecek. Bu anlamda gelen taleplerin öncelik sıralamasına göre değerlendirme yaparak yardımlarımızı yapıyoruz. 

Devam eden eğitim öğretim yılı içinde tüm eğitim çalışanlarının başarılı bir sezon geçirmelerini temenni ediyorum" dedi.