Cuma Buluşmaları Korkut Mahallesi'nde

Cuma Buluşmaları Korkut Mahallesi'nde

Başkan Sarıalioğlu, bu hafta Korkut Mahallesi'nde bulunan camiye giderek vatandaşlarla buluştu.

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, göreve geldiği günden bu yana Cuma günleri farklı mahallerde gerçekleştirdiği Cuma buluşmalarını ara vermeden sürdürüyor.

Başkan Sarıalioğlu, bu hafta Korkut Mahallesi’nde bulunan camiye giderek vatandaşlarla buluştu. Cuma namazı sonrası Korkut Mahalle Muhtarlığını ziyaret eden ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Sarıalioğlu, vatandaşların sıkıntı ve taleplerini dinledi.

Göreve geldikleri günden bu yana Cuma buluşmalarını mümkün olduğu ölçüde, sürdürdüklerini belirten Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, katılımcı belediyeciliği önemsediklerine dikkat çekti. Vatandaşlarla bir araya gelerek onların her türlü taleplerini ve önerilerini dinlediklerini aktaran Başkan Sarıalioğlu, "Cuma buluşmaları kapsamında, farklı mahallelerdeki camilere giderek vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Buradaki mahalle sakinleriyle mahallelerimizin sorun ve sıkıntılarını yerinde görerek anında müdahale ediyoruz. Devam eden çalışmaları da birlikte denetliyor onların taleplerini dikkate alıyoruz. Halkımız hizmetlerin en iyisine layık. Halkımızın derdi bizim derdimizdir. Biz halka ve Hakk'a mahcup olmadan, insanımıza hizmet etmenin sorumluluğu içerisindeyiz. Halkımızla, esnafımızla bir arada Of’a daha iyi hizmet verebilmek için çabalayacağız" dedi. Ayrıca Başkan Sarıalioğlu Of’taki gerçekleştirilecek projeler hakkında vatandaşlara bilgi verdi.

Of Belediye Başkan Yardımcısı Halil Alireisoğlu’nun da katıldığı; Cuma Namazı mahalle buluşmalarında söz alan vatandaşlar, duydukları memnuniyeti dile getirerek Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu’na teşekkür ettiler.