Gümrükçüoğlu, Of'ta Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Gümrükçüoğlu, Of'ta Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ilçe mahalle muhtarları ile toplantılarını sürdürüyor.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ilçe mahalle muhtarları ile toplantılarını sürdürüyor.

Of Belediye Konferans Salonu’nda mahalle muhtarları ile bir araya gelen Başkan Gümrükçüoğlu Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Büyükşehir Meclis Başkan Vekili Seyfullah Kınalı,  AK Parti Of İlçe Başkanı Hakan Terzioğlu,  meclis üyelerin de katıldığı toplantıda muhtarlara hitaben konuştu. Muhtarlara Büyükşehir’in çalışmaları hakkında bilgi veren Gümrükçüoğlu, 5 yıllık görev süreleri sonuna kadar Trabzon genelinde 250 milyonluk asfalt ve beton yol yapmayı planladıklarını, ihtiyaca göre bunu 300 milyona çıkarabileceklerini söyledi.

Trabzon genelinde bu yıl 100 milyonluk asfalt, beton yol yanı sıra su ve altyapı çalışması yapmayı planladıklarını söyleyen Gümrükçüoğlu “İlçe belediye başkanlarımız ve mahalle muhtarlarımızın taleplerine göre yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Hiçbir siyasi ayrım yapmadan tüm ilçelerimizde ve mahallelerimizde hizmete devam ediyoruz. Yatırımları adaletli bir şekilde dağıtmaya özen gösteriyoruz. Bunu yaparken de ilçelerin alanı, nüfusu, yol ağı ve bugüne kadar yapılanların gözden geçirilmesi kriterlerine göre çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.

5 yılın sonunda ‘benim köyümde ve mahallemde yolum ve suyum ile ilgilenilmedi’ denilecek bir yer kalmayacağını kaydeden Başkan Gümrükçüoğlu, “Vatandaşlarımız iyi ki Büyükşehir olmuşuz diyecekler. ifadelerini kullandı.

Muhtarları dinleyerek notlarını alan Başkan Gümrükçüoğlu, “Hizmetlerimizi etkin bir şekilde sürdürebilmemiz için ekonomik ve siyasi istikrar olması lazım. Bu nedenle 7 Haziran’daki seçim çok önemli. Hangi siyasi görüşten olursa olsun vatandaşlarımızın bu seçimde de istikrara oy vereceğine inanıyorum ve bekliyorum” şeklinde konuştu.

Mahalle muhtarlarının görüş, talep ve önerilerini çok önemsediklerini kaydeden Başkan Gümrükçüoğlu, Büyükşehir Belediyesi’nin kapılarının sonuna kadar muhtarlara açık olduğunu söyledi.