Taş Duvar Çalışmalarımız Aralıksız Devam Ediyor

Taş Duvar Çalışmalarımız Aralıksız Devam Ediyor

Of Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce yürütülen taş duvar, yol bakım-onarım, asfaltlama, beton yol çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Of Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce yürütülen taş duvar, yol bakım-onarım, asfaltlama, beton yol çalışmaları aralıksız devam ediyor. Bu çalışmalar dahilinde son olarak Ballıca Mahallesi Yavuz Selim Barış Mevkiinde taş duvar çalışmalarına başladı.

Yürütülen taş duvar çalışmalarını yerinde inceleyen Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu "Belediyemiz, Yol Bakım ve Onarım Hizmetleri çerçevesinde belediyemizin yetki alanı içerisinde bulunan yolların bakım ve onarım çalışmalarına ara vermeden devam ediyoruz. Fen İşleri Müdürlüğümüzce yürütülen yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları kapsamında, taş duvar, asfalt, beton ve stabilize yolların bozulan kısımlarının onarılması, genişletilmesi, zemini bozuk olan yolların zemin etüdünün yapılıp ve zemine uygun kalitede yol malzemesinin serilmesi çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. İnşallah çalışmalarımız tamamlandığında merkezi ve mahalleleri ile ilçemizde ulaşım daha üst seviyelere gelecek.'' dedi.