Başkan Sarıalioğlu'nu duygulandıran doğum günü sürprizi

Başkan Sarıalioğlu'nu duygulandıran doğum günü sürprizi

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, katıldığı Ak Parti Of İlçe Kadın Kolları Toplantısında kendisine sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı.

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Ak Parti Of İlçe Kadın Kolları Yönetiminin haftalık olağan toplantısına konuk oldu.

AK Parti Of İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurcan Hacıahmetoğlu’nun öncülüğünde gerçekleştirilen sürprizden doğum günü pastasından haberi olmayan Başkan Sarıalioğlu doğum günü pastası alkışlar içerisinde toplantı salonuna girdiğinde şaşkınlığını gizleyemediği gözlendi. 

3 Mart tarihinde doğan Başkan Sarıalioğlu için yaş pasta hazırlayan Kadın Kolları Yöneticileri, hazırladıkları pastayı Başkan Sarıalioğlu’na sundular. Yapılan sürpriz karşısına mutlu olduğunu ifade eden Başkan Sarıalioğlu, Kadın Kolları Yönetimine teşekkür etti.

"ÖZEL GÜNLER AİLEYLE KUTLANDIĞINDA GÜZEL"

Özel günlerin aileyle ve dostlarla kutlandığında daha da bir anlam kazandığını söyleyen Başkan Sarıalioğlu, "Biz büyük bir aileyiz. Bu büyük ve güçlü ailenin bir parçası olmak çok güzel. Büyük bir aileyle doğum günü kutlamanın ayrıcalığı ve mutluluğu ise bambaşka. Özel günler, aileyle ve dostlarla kutlandığında daha da bir anlam kazanıyor. Doğum günü sürpriziyle beni şaşırttığınız ve duygulandırdığınız için hepinize teşekkür ederim. Hep birlikte aynı dayanışma, sevgi, saygı içerisinde Of için başarılarımızı daha da artıracağız. Ailelerinden zaman ayırıp gece gündüz partimiz için çalışan AK Parti Of İlçe Kadın Kolları Başkanımız Sayın Nurcan Hacıahmetoğlu ve değerli yönetimine, doğum günüm dolayısıyla bu güzel jestlerinden ötürü teşekkür ediyorum. İnşallah bu birlik ve beraberliğimiz daha da kuvvetlenerek, çalışmalarımıza da fazlasıyla yansır ve tekrar böyle güzel ve mutlu günde yine birlikte oluruz" ifadelerini kullandı.

Kadın Kolları Başkanı Nuran Hacıahmetoğlu da yaptığı açıklamada; "Of Belediye Başkanımız Salim Salih Sarıalioğlu haftalık olağan Yönetim Kurulu Toplantımıza iştirak etti. Önümüzdeki Programlar için fikir alışverişinde bulunduğumuz başkanımızın desteği ve ilgi alakasından dolayı kendisine Teşekkür ediyoruz. Doğum gününün tekrar hayırlı olmasını sağlık ve huzur dolu nice yıllar geçirmesini dileriz" dedi.