Başkan Sarıalioğlu'ndan şampiyon tenisçilere ödül

Başkan Sarıalioğlu'ndan şampiyon tenisçilere ödül

Ordu’da düzenlenen Masa Tenisi Şampiyonasında Şampiyon olan Bölümlü Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencileri Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu’nu ziyaret ettiler.

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Ordu’da düzenlenen Masa Tenisi Şampiyonasında Şampiyon olan Bölümlü Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencilerini altınla ödüllendirdi.

Başarılarından dolayı öğrencileri kutlayan Başkan Sarıalioğlu; "Sporcularımızın aldıkları bu başarıyı paylaşmak ve oynayacakları maçlar öncesi sporcuların motivasyonunu arttırmak amacıyla belediye olarak bugün kendilerini ödüllendirmek istedik. Ayrıca Masa Tenisi Yıldız Kızlar Takımının sporcularının Belediyespor oyuncuları olması sevincimizi daha da artıran bir durum arz etmektedir. Türkiye Şampiyonasına katılacak olan öğrencilerimizi şimdiden tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Katkısı olan okul idarecileri ve öğretmenlerine de teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Bölümlü Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Müdürü Mahmut Bektaş ve Bölümlü Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanı Ahmet Danışman Başkan Sarıalioğlu'na katkılarından dolayı teşekkür etti.