Başkan Sarıalioğlu'ndan taziye mesajı

Başkan Sarıalioğlu'ndan taziye mesajı

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Mardin’in Nusaybin ilçesinde hain saldırı sonucu şehit düşen Trabzonlu hemşerimiz Jandarma Uzman Çavuş Emre Sarıtaş için başsağlığı mesajı yayımladı.

Başkan Sarıalioğlu tarafından yayımlanan taziye mesajında, "Uzman Çavuş Emre Sarıtaş’a Cenabı Hak’tan Rahmet, ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyorum" dedi.

Sarıalioğlu, Sarıtaş’ın şehadet haberini derin üzüntü içerisinde öğrendiklerini kaydederek, "Mardin’de meydana gelen hain saldırı sonucu şehit olarak Hakka yürüyen Trabzonlu hemşerimiz Jandarma Uzman Çavuş Emre Sarıtaş kardeşimizin şahadeti yüreklerimizi dağlamıştır.  Ülkemiz ve Trabzon’umuz bir kahraman evladını yitirmiştir. Kaybımız büyük, acımız sonsuzdur. Şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına, silah arkadaşlarına, milletimize ve Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımıza sabır ve metanet diliyorum. Devletimizin terör belasıyla olan kararlı mücadelesi aralıksız sürecek, hiçbir şehidimizin mübarek kanı yerde kalmayacaktır.

Bu menfur saldırının arkasındaki zihniyet, emellerine asla kavuşamayacak, milli birlik ve beraberliğimize asla zarar veremeyecektir. Bu alçak saldırıyı nefretle kınıyor, bir kez daha Şehit kardeşimize Allah’tan Rahmet diliyorum. Aziz Milletimizin başı sağ olsun" dedi.