Başkan Sarıalioğlu: 'Acımız Büyük, Başımız Sağolsun!'

Başkan Sarıalioğlu: 'Acımız Büyük, Başımız Sağolsun!'

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Mardin'in Savur ilçesinde teröristlerce düzenlenen bombalı saldırıda şehit düşen Mustafa Özel için taziye mesajı yayımladı.

Başkan Sarıalioğlu, terör örgütünün alçak ve hain saldırılarını şiddetle kınayarak, Mardin Savur’da teröristlerin hain saldırısı tarafından gerçekleştirilen bombalı saldırıda hayatını kaybeden şehidimiz Mustafa Özel’e Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileklerinde bulundu.

Gün, teröre karşı yekvücut durma, sağduyumuzu koruma günü olduğunu ifade eden Sarıalioğlu şunları kaydetti:

"Bir süredir ülkemizde tırmandırılmaya çalışılan terör olayları, elbette hepimizin yüreğini sızlatıyor. Hepimizi derin bir acıya sevk ediyor. Bugünde o açıların en büyüğünü yaşadığımız gündür. Ne yazık ki Trabzonlu kardeşimiz Mustafa Özel, Mardin Savur İlçesi’nde gerçekleştirilen teröristlerin hain saldırısı sonucu şehit düşmüştür. Terör örgütleri kirli ve alçak yüzünü bir kere daha göstermiştir. Hain saldırılarıyla amaçlarına ulaşacaklarını zanneden terör örgütünün sonu gelinceye kadar mücadelemiz devam edecek ve tüm şehitlerimizin hesabı sorulacaktır. Gün, teröre karşı yekvücut durma, sağduyumuzu koruma günüdür. Ben şehidimiz Mustafa Özel kardeşimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve aziz milletimize başsağlığı ve sabrı cemil niyaz ediyorum. Başımız sağ olsun" dedi.

12998448_1160011110684611_2276944604723236884_o.jpg