Başkan Sarıalioğlu'ndan 1 Mayıs mesajı

Başkan Sarıalioğlu'ndan 1 Mayıs mesajı

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Sarıalioğlu, başta Of Belediyesi işçileri olmak üzere tüm işçilerin bayramını kutladı.

Başkan Sarıalioğlu mesajında, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününün barış, huzur ve bayram havasında geçmesi temennisinde bulundu.

1 Mayıs’ın toplumsal barışa, insanlar arasındaki işbirliği ve iş bölümüne dayalı sosyal dayanışmanın geliştirilmesine fırsat ve vesile olmasını dileyen Sarıalioğlu, "Her zaman söylediğimiz gibi bizler için alın teri ve emek en yüce değerdir. Çünkü bizler insana değer veren, emeğe saygı duyan ve alın terini kutsal gören bir anlayışa sahibiz. Her türlü şartta emek veren işçi kardeşlerimizin sadece yılın belli bir gününde değil, her zaman yanlarında olduğumuzu belirtmek isterim. Biz de belediye olarak emekçilerimizin daha iyi yaşam koşullarına ulaşmaları için elimizden gelen çabayı göstermekteyiz. Demokratik mücadelenin en önemli alanı olan emeğe saygının yollarını açmaya devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyor, işçi ve emekçilerin bayramı olan 1 Mayıs'ın barış ve huzur içerisinde kutlanmasını diliyorum" dedi.

of-belediyesi-1mayis.jpg