Başkan Sarıalioğlu, İmam Hatip Ortaokulu'nun Sergi Açılışına Katıldı

Başkan Sarıalioğlu, İmam Hatip Ortaokulu'nun Sergi Açılışına Katıldı

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Of İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin düzenlediği yılsonu resim sergisine katıldı.

Yaz dönemin gelmesi ve eğitim kurumlarının tatile girmesine çok az bir süre kalması ile birlikte, okullarda yılsonu sergileri düzenlenmeye devam ediliyor. Bu kapsamda Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Of İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri ve öğretmenleri tarafından hazırlanan yılsonu resim sergisine katıldı. Başkan Sarıalioğlu, öğrencilerin öğretmenleri ile birlikte hazırladıkları Görsel Sanatlar ve Teknolojik Tasarım dersindeki çalışmaları İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, okul müdürleri, öğretmenler, aday öğretmenler ve öğrenciler ile birlikte tek tek inceledi.

Birçok alanda olduğu gibi eğitim ve öğretim alanında da öğrencileri yalnız bırakmayan ve Oflu gençlerin her alanda kendilerini yetiştirmesi için çalışmalar yapan Başkan Sarıalioğlu, gençlerin kültür ve sanat alanında da donanımlı olması için her türlü desteği veriyor. Başkan Sarıalioğlu son olarak Of İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri ile birlikteydi. Okulda öğrencilerin gerçekleştirdiği resim sergisini gezen Başkan Sarıalioğlu, daha sonra çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirdi. Of Belediyesi'nin gençlere ve çocuklara yönelik hizmetlerini de anlatan Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, eğitime yaptıkları desteklerin artarak devam edeceğini belirtti.

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu sergide yaptığı konuşmada; "Bu mübarek ramazan gününde böyle güzel bir açılışta bizleri buluşturan Rabbimize şükürler olsun. Burada emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimizin emeğine sağlık diyorum. Ramazanı şerifinizi tebrik ediyor, hayırlı günler diliyorum" dedi.