Başkan Sarıalioğlu, 'Cuma Buluşmaları'nda vatandaşı dinliyor

Başkan Sarıalioğlu, 'Cuma Buluşmaları'nda vatandaşı dinliyor

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Cuma Buluşmaları kapsamında Pınaraltı Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Başkan Sarıalioğlu, Merkez Camii’nde kılınan namazın ardından vatandaşla sohbet etti.

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, göreve geldiği günden bu yana her hafta Cuma günü farklı bir mahallede gerçekleştirdiği Cuma buluşmalarını ara vermeden sürdürüyor.

Başkan Sarıalioğlu, iki yıldır her hafta Cuma günü farklı bir mahallede bulunan camiye giderek vatandaşlarla buluşuyor. Cuma namazı sonrası vatandaşlarla bir araya gelen Sarıalioğlu, vatandaşların sıkıntı ve taleplerini dinliyor.

Başkan Salim Salih Sarıalioğlu, bu hafta Cuma namazının ardından Pınaraltı Mahallesi'ndeki vatandaşlarla bir araya gelerek onların sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Göreve geldikleri günden bu yana Cuma buluşmalarını ara vermeden sürdürdüklerini belirten Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, katılımcı belediyeciliği önemsediklerine dikkat çekti. Vatandaşlarla bir araya gelerek onların her türlü taleplerini ve sıkıntılarını dinlediklerini aktaran Başkan Sarıalioğlu, "Cuma buluşmaları kapsamında her hafta farklı bir camiye giderek farklı mahallelerde vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Buradaki mahalle sakinleriyle mahallelerimizin sorun ve sıkıntılarını yerinde görerek anında müdahale ediyoruz. Devam eden çalışmaları da birlikte denetliyor onların taleplerini dikkate alıyoruz" dedi.

Of’ta Cuma Buluşmaları’nın ayrı bir öneme sahip olduğunu ifade eden Sarıalioğlu, “Bu buluşmalar ile belediye hizmetlerini halkımıza anlatıyor, mahallelerimizin ihtiyaçlarını da yerinde tespit ediyoruz. Bu buluşmalar kardeşlik ilişkilerimizin gelişmesine, birlik ve beraberlik duygularının güçlenmesine vesile oluyor” ifadelerini kullandı.

Başkan Sarıalioğlu, Cuma buluşmalarının yanı sıra ev ve hasta ziyaretleri, park sohbetleri, pazar denetimi gibi vesilelerle de vatandaşlar ile biraraya gelmeye özen gösteriyor.