Of'ta dev yatırımlar sürecek!

Of'ta dev yatırımlar sürecek!

Of Kaymakamı Eren Arslan ve Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu inşaatına başlanan yeni Hükümet Konağında incelemelerde bulundular.

Kaymakam Arslan ve Başkan Sarıalioğlu inşaatına başlanan ve hızla yükselen yeni Hükümet Konağı inşaatında incelemelerde bulunarak inşaatın yapımını üstlenen yüklenici firma yetkilisinden bilgi aldılar.

Kaymakam Eren Arslan ve Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu’nun incelemelerine Trabzon Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Vedat Çiftçi iştirak etti.

DEV YATIRIMLAR SÜRECEK

Hükümet Konağı için başlayan çalışmaların hızla sürdüğünü kaydeden Başkan Sarıalioğlu; "Of’umuz Hükümetimizin desteği ile dev kamu yatırımlarına kavuşmaya devam ediyor. Kamu binaları her yönden yenilenerek, vatandaşımızın hizmetine sunuluyor. Of’umuza uzun yıllar içinde bulundurduğu diğer kurumlarıyla hizmet veren Hükümet Konağı da tekrar yerinde yükseliyor. Yöresel mimari ile uyumlu olarak yeni Hükümet Konağımız tamamlandığında farklı yerlerde hizmet veren kurumlarımız tek çatı altına alınarak vatandaşlarımıza günümüz şartlarına uygun modern kamu hizmeti sunulacaktır. Tüm çalışmalarımızı vatandaşımızın daha modern bir ortamda hizmet almasını sağlamak amacıyla yerine getiriyoruz. Of’un hak ettiği noktaya gelebilmesi için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Bu önemli eserin Oflu vatandaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını şimdiden diliyorum" dedi.

Devletin imkanlarını vatandaşlara hizmet olarak sunma gayretinde olduğunu, herkesin üzerine düşen görevi en iyi şekilde yapması gerektiğini belirten Kaymakam Arslan, “Yeni Hükümet Konağı Hizmet Binasının inşaatı hızlıca devam ediyor, inşallah zamanında tamamlanarak Of'umuzun hizmetinde olacak. Yeni Hükümet Konağının bütün kamu kurum kuruluşlarını bir arada bulundurularak, vatandaşın daha seri ve daha kolay hizmet alması sağlanacaktır. Yeni Hükümet Konağımızın Oflu vatandaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.