Of Genelinde Tüm Yollar Yenilenecek

Of Genelinde Tüm Yollar Yenilenecek

Marka ilçe olma yönünde hızla ilerleyen Of Belediyesi, yolları yenileme ve genişletme çalışmalarına aralıksız devam ederek hizmet atağını sürdürüyor.

Of Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerin, bölgede yoğunlaştırdığı çalışmalar kapsamında bir taraftan yol genişletme, diğer yandan da yol yenileme çalışmaları devam ediyor. Oflu vatandaşların rahat bir yaşam sürdürebilmesi için gece gündüz çalışma sürdüren Of Belediyesi ekipleri, bölgenin dört bir yanında ki çalışmalarıyla ilçeyi adeta şantiye alanına çevirdi. Bu kapsamda, İrfanlı mahallesi Yiğit sokakta yol genişletme, parke ve yolun yenilenme çalışmaları yoğun bir şekilde sürdürülmektedir.

YİĞİT SOKAKTA PARKE ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR

İş makinelerinin dur durak bilmediği Of’ta yolları belli bir program dâhilinde yenileme çalışmalarına yoğun bir şekilde devam edeceklerini belirten Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, "İlçemiz Trabzon’un en büyük ilçelerinden birisi olmasının yanı sıra, hızla büyüyen ilçeler arasında adını ilk sıralara yazdırıyor. Yeni yatırımların olduğu yerlerde ticaret yoğunluğu da artar. İlçemize alternatif yollar kazandırmaya devam edeceğiz. Yol Bakım ve Onarım Hizmetleri çerçevesinde belediyemizin yetki alanı içerisinde bulunan yolların bakım ve onarım çalışmalarına ara vermeden devam ediyoruz. Fen İşleri Müdürlüğümüzce yürütülen yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları kapsamında, asfalt, beton ve stabilize yolların bozulan kısımlarının onarılması, genişletilmesi, zemini bozuk olan yolların zemin etüdünün yapılıp ve zemine uygun kalitede yol malzemesinin serilmesi, taş duvar ve parke çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. İnşallah çalışmalarımız tamamlandığında merkezi ve mahalleleri ile ilçemizde ulaşım daha üst seviyelere gelecek. İlçemizde bulunan cadde ve sokaklarda başlatılan yol yapım çalışmaları kapsamında İrfanlı mahallesinde bulunan Yiğit Sokakta parke ve yol yapım çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Mahalle halkımıza şimdiden hayırlı olsun" diye ifade etti.