İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya Of'ta büyük ilgi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya Of'ta büyük ilgi

Trabzon'da açılış ve bir dizi ziyaretlerde bulunmak için şehre gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya baba ocağı Of'ta vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu bugün Trabzon Müzesi açılışına ve sivil toplum kuruluşlarına katılmak üzere Trabzon'a geldi.

Sabah düzenlenen 16 Nisan Sivil Toplum Kuruluşlarıyla Referandum İstişare toplantısından ardından Cuma namazını kılmak üzere memleketi Of ilçesine gitti.

Bakan Soylu, Cuma namazını kılmak için camiye hareket ettiği sırada vatandaşlar tarafından Trabzon'un Of İlçesi girişinde yolu kesildi.

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, AK Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu ve yüzlerce vatandaş Süleyman Soylu'yu görmek için bölgeye akın etti. Bakan Soylu seyir halindeki aracını durdurarak sevgi seli gösteren Oflularla bir araya geldi.

'Of’umuzun gururu, Süleyman Soylu. Trabzon seninle gurur duyuyor. Allah sizden razı olsun Allah size güç versin' tezahüratları karşısında Bakan Soylu vatandaşlara teşekkür ederek Cuma namazını kılmak üzere Of Çarşıbaşı Büyük Camiine hareket etti.