Başkan Sarıalioğlu'ndan 'Evet' ziyareti

Başkan Sarıalioğlu'ndan 'Evet' ziyareti

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Ak Parti Of İlçe Yöneticileri ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte esnafları ziyaret ederek 16 Nisan’da yapılacak halkoylaması için destek istedi.

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, beraberinde AK Parti Of İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Of esnafını ziyaret etti.

16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi referandumu için esnaflardan destek isteyen Başkan Sarıalioğlu, Türkiye’nin 17 Nisan’a yep yeni bir döneme merhaba diyeceğini ifade etti.

OF EVET DİYOR

Başkan Sarıalioğlu, 16 Nisan'da yapılacak olan referandumda Türkiye'nin daha güçlü olacağını ifade ederek, "Ülkemiz ve milletimiz için çok önemli günler yaşıyoruz. Gelecek günleri aydınlık ve huzur dolu bir Türkiye için tek bir an dahi durmayı düşünmüyoruz. Gerek belediyemizle ilgili ve gerekse referandumla ilgili vatandaşlarımızla birlikte olmaya devam ediyoruz. Biz gücümüzü yalnızca onlardan alıyoruz. Onlara hizmet etmeyi sürdürmekten başka bir hedefimiz yok. En büyük güvencemiz Of Halkı ile kurduğumuz aşılmaz ve sarsılmaz bağdır. Bizi bu yoldan çevirmeye, dikkatleri mesnetsiz suçlamalar ve iftiralarla başka yönlere çevirmeye çalışanlara en büyük cevabı önce halkımız sonrasında ise yargı verecektir. Zaman çok çalışmak, zaman daima ileri gitmek, zaman oynanan bütün oyunlara kulak asmadan güçlü TÜRKİYE için EVET deme zamanıdır. Allah, ülkesi, vatanı, bayrağı için gözünü dahi kırpmadan mücadelesine devam edenlerin yanındadır, yardımcısıdır. Yapmış olduğumuz ziyaretlerimizde esnaf ve vatandaşlarımızdan 16 Nisan’da yapılacak halk oylamasında 'evet' oyu istiyoruz. Allah’ın izniyle 16 Nisan’da ‘evet’ çıkacak ve Türkiye 17 Nisan sabahı yeni bir güne uyanacak. Referandum süreci boyunca teşkilatımızla birlikte gece gündüz demeden ev ev, sokak sokak dolaşarak çalışacağız" dedi.