Başkan Sarıalioğlu, ''Hep Birlikte Yeni Hedeflere''

Başkan Sarıalioğlu, ''Hep Birlikte Yeni Hedeflere''

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu 21 Mayıs Pazar günü gerçekleşen Adalet ve Kalkınma Partisi’nin 3. Olağanüstü Büyük Kongresine dair açıklamalarda bulundu.

Başkan Sarıalioğlu Genel Başkanlığa tekrar seçilen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'la birlikte Türkiye'nin artık daha emin adımlarla hakkaniyetli bir şekilde vizyon projelerine devam edeceğini ifade etti.

Merkez Karar ve Yönetim Kurulu üyelerinin arasında şehrimizin evladı, Oflu hemşehrimiz, İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu ve Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcımız, Oflu hemşehrimiz Sayın İsa Sinan Göktaş'ın yer alması ve Trabzon Milletvekilimiz Sayın Salih Çora'nın da Merkez Disiplin Kurulu Yönetiminde olmasının son derece mutluluk uyandırdığını belirten Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu'ya, Trabzon Milletvekili Sayın Salih Çora'ya ve Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Sayın İsa Sinan Göktaş'a ilçe halkı adına hayırlı olsun dileklerini ileterek sözlerine şöyle devam etti. 

"AK Parti kadroları olarak, Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde 3. Olağanüstü Büyük Kongremizi gerçekleştirdik. Ülkemiz ve Milletimiz için dün çok önemli çalışmalara imza atan ve yarına ilişkin geleceğimizin umut kaynağı olan AK Parti, yine Milletimizin sesi oldu, ortak heyecanı oldu. Büyük bir ilgi ve katılım ile gerçekleştirilen kongremizde; ''Değişimin Lideri Millet Partisi''; ''2019'a Selam 2023'e Devam'', ''Sağlam İrade Güçlü Türkiye'' ve ''Hep Birlikte Yeni Hedeflere'' sloganları ve düşüncesi etrafında bir araya geldik. Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız başta olmak bütün AK Kadrolar olarak bu kutlu heyecanı paylaştık. ''Türkiye ve Milletimiz İçin Daha Yapacaklarımız Var'' ilkesi ile çalışan ve çaba gösteren başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım ve bütün AK Kadrolara teşekkür ediyor, büyük kongremizin yeniliklere, güzelliklere ve ülkemiz ile milletimize hayırlı ve uğurlu olmasını Cenabı Allah'tan niyaz ediyorum" ifadelerine yer verdi.