Başkan Sarıalioğlu'nun Babalar Günü mesajı

Başkan Sarıalioğlu'nun Babalar Günü mesajı

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, ‘Babalar Günü’ olması dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Sarıalioğlu mesajında, Aile yapısının korunması için hiçbir özveriden kaçınmayan, aile içerisinde sevgi, saygı ve hoşgörü bağlarının kurulmasında büyük rol oynayan babalarımızın, ailenin temel direği olduğunu söyledi.

 

Bizleri yaşama hazırlayan, her zaman destek olan, sevgisi ve hoşgörüsünü bizlerle paylaşan babaların, vazgeçilmez değerimiz ve hayat zenginliğimiz olduğunu hatırlatan Başkan Sarıalioğlu, şunları kaydetti.

“Yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren, ailenin mutluluğu için hiç bir fedakarlıktan kaçınmayan babalarımız, çocuklarını geleceğe güvenle hazırlamak için ellerinden gelen tüm gayreti sarf etmektedirler. Elbette bizler de sadece bu anlamlı günde değil, her zaman onların gönüllerini hoş tutmalı, saygı ve sevgimizi en güzel şekilde göstermeliyiz. Aile huzurunun ve mutluluğunun devamı için ömrünü bizlere vakfeden babalarımıza hak ettikleri değeri vermeli, saygıda kusur etmemeliyiz. Bizlerle sevinen, bizlerle üzülen ve bizleri mutlu gördükçe daha da bahtiyar olan babalarımızın bu mutluluğunu daimi kılmak için ailemize, vatanımıza ve milletimize hayırlı hizmetler vermenin gayreti içerisinde olmalıyız. Onlara yalnızca babalar gününde değil, bizlere ihtiyaç duydukları her dönemde destek olmalı, bizler için ne kadar değerli olduklarını daima hissettirmeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle; hayatı boyunca maddi ve manevi bütün imkânlarını ailesi için seferber eden, çocuklarına karşı müşfik ve merhamet sahibi olan, tecrübeleri ile her zaman yol gösterici olan, tüm babaların “Babalar Günü’nü” kutluyor, aileleriyle sağlıklı, mutlu, uzun yıllar diliyorum”